21 Ekim 2016

Mapfre Genel Sigorta Aracımın Hasarının Karşılanması...

Mapfre Genel Sigorta tarafından trafik sigortalı aracın aracıma çarpıp kaçması ve daha sonra aracın bulunup polis tarafından tutanağın tutulması gerekli bütün evrakların olmasına rağmen aracım 2 aydır serviste yatmaktadır ve hala onay alınamamıştır. Mapfre Genel Sigorta'ya gerekli maillerle ulaşmamıza karşılık 15 günlük süreyi geçmiş bulunmaktayız hala bir sonuca ulaşabilmiş değiliz.

İsmail 793 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 02 Kasım 2016

  bugün İtibari ile 8 gün geçti ve bana tatmin edici bir cevap verilmiyor. Haklı ve mağdur durumda olan benim ve ödeme yapmamak için suçlunun tarafındasınız!

 • İsmail 25 Ekim 2016

  Polis Raporu olan ve Yanımda Polis tarafından suçlu olduğu kabul görmüş ayrıca ceza kesilmiş olan sigortalınızdan, benim beyan almamı istiyorsunuz. Sigortalınız bana çarpıp kaçmış ve beni ölüme terk etmiştir. Böyle bir kişilikteki birinden 'evet ben çarpıp kaçtım' şeklinde bir beyan mı bekliyorsunuz benim hasarımı karşılamak için? Bu ülkenin görevli polis memurları tarafından tutulmuş bir rapor var ortada bunu nasıl görmezden gelebiliyorsunuz. Eğer biri beyan alıcaksa ya bu sizin tarafınızdan ya da yetkili merciler tarafından yapılmalıdır. Ben yolcu olarak geçtiğim bir şehirde kazaya karışıyorum, polisi çağırıyorum ve Suçlunun açıkça belli olduğu bir rapor tutuluyor. Ben bir vatandaş olarak kimseyi evinden alıp beyan isteme ne hakkına sahibim, ne de buna yetkim var.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön