29 Aralık 2015

Mapfre Genel Sigorta 2 Haftadır Düzeltilemeyen Yanlış Hasar Kaydı...

16/12/2015 tarihinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi aracılığıyla aracıma ait olmayan hasar bilgilerinin silinmesi için başvuru yaptım. 75664 numaralı başvurum Mapfre Genel sigortada incelemede olarak görünüyor ancak kendi sitelerinden de iletişime geçmeme rağmen hala düzeltme işlemi yapılmadı.

2015 yılında üretilmiş olan aracımda 2012 ve 2014 yıllarına ait hasarlar çıkıyor ve aracımı satmak istediğimde tarihlere dikkat etmeyen alıcılar araç hasarlı diye aracımla ilgilenmekten vazgeçiyorlar. Bu çok basit düzeltmenin yapılması için 2 haftadır bekliyorum ve artık acilen yapılmasını istiyorum.

Gökhan 292 Okunma

Cevaplar

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi19 Ocak 2016

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Gökhan14 Ocak 2016

  Bu kadar duyarsızlık karşısında ne yzacağımı bilemedim ancak problemin çözülmesi bir yana hiçbir iletişim kurulmadığının da bilinmesini isterim.

 • Gökhan08 Ocak 2016

  En kısa süreden kastınız nedir bilmiyorum ama ben başvuru yapalı 24 gün oldu ve hiçbir gelişme yok.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi30 Aralık 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön