16 Ocak 2016

Mango Fiyat Farkı!

Geçen çarşamba günü Beyoğlu Mango mağazasında bir mont beğendim montun yeşil renginde 279 TL lacivert renginde 170 TL etiket vardı. Kasaya gittim kasadaki bayan -adı n********, etiketleri okutup fiyat farkının sezon farkından kaynaklandığını söyledi. Israrla emin misiniz diye sordum çünkü lacivert olanların bazılarında 279 TL etiket vardı. Fakat bana ısrarla bazen aynı ürünler sezon farkından dolayı farklı fiyat olabiliyor hangisi işinize gelirse onu alın dedi kaba bir üslupla. Ben o fiyatta kendime beden bulamadığım için arayıp teyzemi çağırdım, o kadar yolu geldi. Daha sonra beden ona uyunca kasaya geldik ödeme yapacakken aynı bayan bana montun 279 TL olduğunu etiketin yanlış olduğunu söyledi.

Öyküm 471 Okunma

Cevaplar

  • Öyküm13 Ocak 2016

    Şikayet için telefonları aradığımda hiçbir şekilde düşmüyor. Buna bir çözüm bulmanız lazım. Neredeyse her hafta alışveriş yaptığım bir mağazaya böyle durumları yakıştıramadım.

  • Öyküm13 Ocak 2016

    Basıldığını söyledi. Yetkili birini çağırmasını istedim. Telefonla bütün yetkili kişileri aradı fakat herkes işim var başkasını ara dedi. Yarım saat sonra bir bayan geldi ve durumu anlattığımda yapacak bir şeyimiz yok dedi. Az önce benimle ilgilenen kasadaki bayan ise beni yalancı çıkarmak için barkodu okutmadım, çok yoğundu dedi. Oysa kasada benden başka kimse yoktu! Kamera kayıtlarının incelenmesini istiyorum. Ayrıca tüketici hakları gereği ürün kasa ve reyonda farklı fiyattaysa düşük olan fiyat geçerlidir. Bu konuyla ilgili geri dönüş bekliyorum, aksi takdirde haklarımı her türlü yerde arayacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön