25 Haziran 2015

Mango Ürün İade Sorunu!

Öncelikle hizmet sektöründe yapılabilecek bir şey yok diye bir cümle olamaz. Üslubuyla birlikte çalışanınızdan şikayetçi olduğumu belirtmek istiyorum. Ayrıca ürün incelemeye gönderildi belli bir süre geçtikten sonra 4 gün üst üste aradım en geç yarın dendi fakat ürün sıfır yok denilen süreç içerisinde gelmiş ve geldiği halde yok denilerek haberdar edilmedim. Hiçbir mağazada böyle bir sorumsuzluk ve ilgisizlik yaşamadım.

Ürünün değişiminden dahi vazgeçerek artık direk iadesini talep ediyorum hakkımı sonuna kadar savunacığımı da belirtmek istiyorum. Artık hemen çözülmesini daha fazla beklemeyi de kabul etmiyorum.

Seda 706 Okunma

Cevaplar

  • Seda24 Haziran 2015

    Mango yetkileleri, yaklaşık iki ay önce aldığım süet mont sabah güneşli bir hava olupta beklenmedik bir anda değişen hava koşulları nedeniyle ıslandığı için giyilemez hal aldı. Ürünün içerisinde yağmurda giyilemez gibi bir yazı yok ve böyle bir bilgide verilmedi ki aktarılsa bile sabah güneşli bir hava sonucunda yağmur yağması ile oluştu. İncelemeye gönderilmesini rica ettim gönderildi fakat olumlu bir sonuç gelmedi tekrar gönderildi ve tekrar olumlu bir cevap gelmedi. Müşteri ilişkileri ile görüşmek istediğimi belirttim Nihal Çuvalcioğlu ile görüştüm kendisi yardımda bulunmamakla beraber yapılacak hiçbir şey yok diyerek tekrarladı bu cümleyi, bu durum asla kabul edilebilecek bir durum değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön