Mango Ayıplı Ürün Satıyor.

Murat O. |

Yaklaşık 1 hafta önce Mango online sitesinden deri ceket aldım. 1 kez kullandığım deri ceket boya vermeye başladı. Beyaz gömleğim komple kahve rengi oldu ilk olarak Mango mağazasına gidip konuyu anlattım hatta gömleğimi de gösterdim şaşırdılar. Böyle bir şey nasıl olmuş dediler hemen gönderin incelesinler dediler.

Bende aldığım şekilde kargoyla ürünü gönderdim 10 gün sonra aradım nasıl bir işlem yapıldığını sordum söyledikleri beni gerçekten şaşırttı. Siz bunu kullanmışsınız iade veya değişim yapamayız. Şimdi ben şunu sormak istiyorum; beğenerek ve kullanmak için aldığım ürünün kusurlu olup olmadığını nasıl bile bilirim. Sitelerinde ürünle alakalı boya verir şeklinde açıklama olmalı.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat O.
  12 Ocak
  17:44

  Firma ürünü giydiğim için geri almadı giymeden nasıl bilebilirim deri ceketin boya verip vermediğini dava açsam kazanırım 3 kuruşluk ceket için firma geri dönüş bile yapmıyor ayıplı malzeme satıp hata sizin giymişsiniz diyor. Tüketici olarak giysem dahi 7 gün içinde iade hakkım vardı fakat firma bunu ört bas etti 1 ay bekletti inceleme diye sonra ayıplı ürünü bana geri gönderdi. Hala dönüş yapacaklar.

 • Murat O.
  04 Kasım
  15:57

  firma yaşadığım sıkıntıyla alakalı hiçbir şekilde dönüş yapmamıştır.