02 Ekim
Yorum Yap
#10976502

Mamma Mia Ayakkabı Ayağıma Zarar Verdi!

Tekirdağ merkezde Birol ayakkabıdan 02.04.2018 Nisan günü saat 17.30 sıralarında eşim ile birlikte Mamma Mia markalı ayakkabı aldım. Kapı önünden araca binip 10 dakika evimize geçtik. Ertesi gün işe gelirken ayakkabıyı giydim 20 dakika yürüdüm iş yerime geldim masama oturdum sıkıntı yok sonra dışarı çıkmam gerekti ve gittiğim yer iş yerime çok yakın mesafe yürüdüm dakika olarak 10 geçmez dönüşte ayak topuğumda birden çok şiddetli ağrı hissettim ve durup ayağıma baktım kan içinde sanki topuğum jilet ile kazınmış gibi. Ayakkabıcı Birol yolumun üzerindeydi ve gittim gösterdim eyvah denildi ayakkabıya yükseltici koyalım dövelim arkası dendi Okey dedim. Ayakkabıyı uzattılar bana ama giymemin imkanı yok çok şiddetli ağrısı Kendim özel bir hastanede çalışmaktayım ayağımın ucu ile iş yerime dermatoloji doktora gittim oradan acile iş yerimde var olan bir ayakkabının üzerine basarak yürüdüm.


Ayakkabıcı Birol'dan aldığım ayakkabıları kutusuna koydum eşim bu böyle olmaz gel gidelim sahibi ile görüşelim satarken sorun olursa gelin yardımcı olurum dedi demek bu ayakkabı senin ayağına uygun değil dedi doğru diyorsun dedim. Gittin ayakkabıyı götürdük yok dedi bu ayakkabı burada yükseltilmemiş ben böyle malzeme kullanmıyorum dedi hayır bugün ben buraya geldim ayağımı arkadaşlar gördü burada işlem yapıldı dedim ve yapan kişiyi çağırdım. L*** D.'den ses yok. Bu ayakkabı bende kalsın ben düzelteceğim dedi tamam dedi yarın gelin alın dedi. Gittik aldık tabi benim ayağım sorunlu olduğu için hiç deneyemedim. 2 haftayı geçti 3 haftaya doğru biraz yaram düzene girdi ve ayakkabıyı denemek istedim o ne ayakkabı 39 no'dan çıkmış 45 no. gibi ayağımdan çıkıyor.


Ertesi gün gittik ya bu ne bu ayakkabı işi böyle olmaz biz hiç giymeden ayakkabı mavf oldu sen al bu ayakkabıyı iade biz başka bakalım ya da ver paramızı dedik. Bize ben bunu ürün incelemeye göndereceğim dedi tamam da ayakkabıyı biz giymeden maf oldu. Ürün inceleme ne diyecek sen ne diyeceksin dedim ben kabul etmiyorum en başından yapacaktınız siz bunu dedim çıktım. Firmanızı aradım A**** bey ve B*** bey ile görüştüm ama dinlediler ya da dinlediniz. Ayakkabı ürün incelemeye geldi mi diye soruşturdum hiç kimsenin haberi yok. Ürün incelenmeye giden ayakkabı 3 gün içinde geri gelir mi. Gittim L*** bey yerinden kıpırdamadan bana hiçbir açıklama yapmadan çalışan kızı çağırdı bayanı al Mamma Mia markalı bir ayakkabı ver. Terbiyesizlik bu başka hiçbir şey değil. Ben paramı istiyorum.

Berkay 2.155 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler