26 Mart 2013 #1707620

Maltepe Belediyesi Hurdalık Alan Kaldırılsın!

Maltepe Esenyurt mahallesinde tren yolunun arka tarafında kalan sitelerde oturmaktayım. , geçenlerde evimde bir hırsızlık olayı yaşadım. Evlerimizin önünde araç çekim parkı ve hurdalık alan bulunmaktadır ve buradaki hırsız nitelikli insanlar bunu yapmaktadır.


Ertesi gün akşam aynı saate o bölgeyi gözetlediğimde o vatandaşlar başka bir hırsızlık olayı yaparak ellerinde LCD lerle tren yolundan bulundukları hurdalık alana kaçmışlardır. Maltepe gibi büyük bir semtin ortasına sahilin kenarına bu görüntüler yakışmamakla birlikte biz insanların can güvenliği bulunmamaktadır. Buradaki hurdalık alanın bir an önce kaldırılması gerekmektedir. Gerekenin yapılmamasını rica ediyoruz.

Yasemin 72 Okunma

Cevaplar

  • Maltepe Belediyesi Temsilcisi29 Aralık 2014

    Merhaba kardeşim amacımız hakka hizmet anlayışı ile halkımıza hizmet.Paylaştığınız tüm aksaklıkları ve yanlışlıkları ekiplerime bildiriyorum. Konu ile ilgilenileceğinden şüpheniz olmasın. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda yetkili kurum emniyeti de bilgilendirmeniz çözüm noktasında faydalı olacaktır. Duyarlı tavrınız sayesinde Maltepemizi aydınlık yarınlarına birlikte kavuşturacağız. Dostça selamlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön