15 Mayıs 2014

Maltepe Belediyesi Çöp Yollar Kaldırımlar Ve Sokak Köpekleri!

5 senedir Maltepe Fındıklı'da oturuyorum. Eski başkan zaten araziydi hiçbir şey yapmadan kayboldu gitti bir de adını okula verdi. Kendi gitti adı kaldı. Yeni yönetim'den öncelikle yollardaki asfalt, eksik yarım kalmış hatta yapılmamış kaldırımları ve artık her yeri çöplük haline gelmiş olan sokaklara çare bulmasını istiyoruz.


Birde başı boş gezen köpekler var hepimiz hayvan seviyoruz yeri geliyor elimizle besliyoruz ama artık çok fazla sayıya ulaştılar, çoluğumuz çocuğumuz annemiz kardeşlerimiz korkudan ellerinde taşlarla geçmeye başladılar. Hele bir de akşam olduğunda hepsi çete gibi 15-20 köpek bir arada geziyor, pitbull besleyen biri olarak ben bile korkuyorum hepsini bir arada görünce.

Hakan 1.262 Okunma

Cevaplar

  • Maltepe Belediyesi Temsilcisi02 Aralık 2014

    Merhaba Hakan kardeşim, Halka hizmeti Hakka hizmet sayan bir anlayışla göreve geldiğimden beri geçen sürede Maltepemizin her noktasına hizmet götürme gayesindeyim. Hizmetlerimizin size ulaşabilmesi ve daha da önemlisi var olan sıkıntılara çözüm bulabilmek için çalışıyoruz. Ben bahsi geçen sorunu ilgili müdürlüklerimle paylaşacağım. Sizin duyarlılığınız ve bizim çalışmalarımızla çare birlikte olacağız. Dostça selamlar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön