Maltepe Belediyesi Sorumsuzluk!

Ahmet T. |

Hayatımızı adamış olduğumuz GiMne mahallemize, tam 8 senedir ne bir başkan geldi ne de vekili, öyle resimlerde halk ile iç içesiniz imajı veriyorsunuz ama mahallelerdeki sorunları sıkıntıları bilmiyor takip etmiyorsunuz.

Caddemize bir asfalt yaptırarak belediyeci olduğunuz anlamına gelmiyor. Kar yağdığında bile tuzlama araçları buzlu yolda seyir ediyor ama karlı olan Narlıdere caddemize serpmiyor ışık yapıldı 1 senede 6 ay sonrada yanmaya başladı. Yani 1 iş yaparken 1000 ah işitiyorsunuz. Birde arkadaşın biri her şikayetin altına, takip ediyoruz, ilgiliye ileteceğim dostça selamlar falan yazıyor. Bana yazma arkadaş, icraat varsa yaz...

Etiketler :

Yol - Kaldırım ve Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 17 Mart
    18:27

    Merhaba Ahmet dün sabah Girne Mahallesindeydim. Vatandaşlarımızın sorunlarını birebir dinleme fırsatı bulduğum bu toplantıları her mahallede gerçekleştiriyorum ki sorunları sizlerden birebir dinlemek için. Orada pek çok birimimizin müdürleri de hazır bulunuyor paylaşılan sorunları yetkimiz dahilinde ivedilikle çözüme kavuşturuyoruz. Siz çözüme ortak olduğunuz sürece ben Maltepe'de Maltepelinin isteği ne ise o yönde var gücümle çalışmaya devam edeceğim. Sorunu tam olarak paylaşman çözümü hızlandıracaktır.