01 Mayıs 2013

Maltepe Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğüne Ait Su Tankerleri!

Saat gece 01:00 lere kadar sokağımızda Su alan Maltepe belediyesinin park ve bahçeler müdürlüğüne ait dev su tankerlerinden bıktık. Bu tankerler tehlike saçıyor onların su aldığı gülsuyu derin sokaktan, yüzlerce öğrenci Ertuğrul gazi ve 50. yıl besimkadirgan ilkokuluna, ve bir çok insan Esenkent pazarına geçiş yapıyor.

Biz bu tankerleri sokağımızda istemiyoruz.Bunları buradan kaldıracak bir büyük yetkili yok mu. Birde gece yüksek sesle birbirleri ile konuşarak mahalleyi iyice rahatsız ediyorlar şikayetçiyiz ve kaldırılmalarını talep ediyoruz.

Remzi 128 Okunma

Cevaplar

  • Maltepe Belediyesi Temsilcisi29 Aralık 2014

    Merhaba kardeşim amacımız hakka hizmet anlayışı ile halkımıza hizmet. Bu noktada benimle paylaşılan tüm aksaklıkları ve yanlışlıkları ekiplerime bildiriyorum. Minibüsler ile ilgili yerel belediye olarak yaptırım gücümüzü uygulamaya çalışıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Minibüsçüler Odası ile halkımızdan gelen şikayetler doğrultusunda sürekli irtibattayız. Bu konudaki duyarlı tavrınız için teşekkür ediyorum. Maltepemizi aydınlık yarınlarına birlikte kavuşturacağız. Dostça selamlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön