10 Eylül 2013

Maltepe Belediyesi Kurbanlık Hayvan Pazarı!

Cevizli Mah. Safranbolu Sok. Umut Sitesinde İkamet etmekteyim. Her sene Carrefour'un arkasındaki boş alana kurulan ( Nova evleri yanı) kurbanlık hayvan pazarının bu senede aynı yere kurulacağını gözlemlemekteyiz. Geçen sene site sakinlerine söz verilmesine rağmen tekrar kurulmaya çalışılmasını üzülerek takip ediyoruz. Oluşan pis koku, kara sineklerden Sire sakinleri olarak çok rahatsız olmaktayız.

Ayrıca çoğu insanın metroya ve otobüse gidiş güzergahı içine aldığından yaklaşık 2 ay boyunca yol kullanılamamaktadır. İlgililerin her sene dedikleri önümüzdeki sene olmayacak vaadlerinden site sakinleri olarak sıkılmış bulunmaktayız. Bu sene kurulmaması için girişimlerin başlatılmasını bekliyoruz.

Semih 568 Okunma

Cevaplar

  • Maltepe Belediyesi Temsilcisi15 Aralık 2014

    Merhaba semih kardeşim, biliyorum ki eviniz sizin için önemli ve değerli. Bu anlamda Maltepe'de benim evim ve bu evdeki her kardeşimin huzurlu bir şekilde yaşamını devam ettirebilmesi en önemli isteğim. Bu ortamı sağlarken sizlerden aldığım geri dönüşler benim için yol gösterici oluyor. Bahsi geçen konuyu ilgili birimlerimle paylaşacağım. Dostça selamlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön