Makrowin Rolling Roof Sistemi Mağduruyum!

Osman S. |

Maltepe sahilde bulunan Kahve Deryası'nın işletmecisiyim. Burada bulunan rolling roof için aylardır bir servis talep ediyorum, ancak hiç kimse ilgilenmiyor. Tavandan akan yağmur suyu yüzünden yerler, koltuklarım ve en önemlisi müşterilerim ıslanıyor ve ben bu durumu her yağmurda yaşıyorum (dileyen gelip görebilir bunu ) Defalarca aradım, konuyla ilgilenen Y. hanım isimli şahıs 'yapılacak hiçbir şey yok' deyip beni başından savdı. Müşterisiyle asla ilgilenmeyen sadece dalga geçen bir firma. Satış sonrası destek yok, işçilik sıfır, tavan neredeyse başımıza düşecek.

Etiketler :

İşlevsel Problemler Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman S.
  24 Kasım
  16:15

  bu sistemi yapan bayi ile sözleşmenizi feshetmişsiniz. bayi ilgilenmiyor. siz de ilgilenmiyorsunuz. ben kime tamir ettiricem bunu? muhatabım kim olacak? ben ücretinde değilim,hizmetin olmamasından şikayetçiyim.iyi yada kötü diyebileceğim bi hizmet yok ortada. ben bu şirketin sahibini cafeme davet etmek istiyorum bi de kendisi görsün bu tavanıkafamıza düşecek yakında.

 • 24 Kasım
  13:29

  Merhabalar yapmış olduğumuz araştırma dahilinde kayıtlarımızda tarafımıza yaptırmış olduğunuz bir Rolling Roof sistem görünmemektedir. Eğer ürünü bayimize yaptırdıysanız ve bizden teknik servis talep ediyorsanız servis ücreti karşılığında size teknik ekibimizi yönlendirebiliriz.