11 Aralık 2015

Makromarket Kendi Kusurlarından Dolayı Zayi Olan Malın Bedelini Aldılar!

08.12.2015 tarihinde Kayseri Talas Yenidoğan şubesinde 70 yaşındaki annem sabun almak için üst rafa uzanmış. Rafların önünde bulunan korkuluk eğreti durduğu için sabunu aldığı anda sadece 1 adet bedeli 5 TL olan parfüm yere düşüp kırılmış. Görevlinin biri gelip "ne yaptın teyze bunun iadesi de yok, bana desen ben sabunu alır verirdim" demiş.

Sonrasında da müdür yardımcısının da onayıyla yaşlı başlı annemi mahcup ederek 5 TL'yi tahsil etmişler. Koskoca marketler zincirinin 5 TL'ye tenezzül etmesi çok tuhafıma gitti. Çok merak ettim 5 TL benim annemi fakirleştirmez ama sizi zenginleştirdi mi? Sizden asla alışveriş yapmam ve bu olayı da tanıdığım bildiğim herkese anlatmaz mıyım sizce?

Hakan 480 Okunma

Cevaplar

  • Hakan19 Ocak 2016

    Olayın üzerinden 5 hafta geçti hala cevap yok. Müşteri ile bu kadar iletişimsizlikle çok fazla ayakta kalamazsınız, o günüde sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Hakan17 Aralık 2015

    Olayın üstünden 1 hafta geçti, ne buradan ne de kendilerine gönderdiğim maile cevap vermediler. Ne kadar Kurumsal müşteri odaklı bir firma olduklarını siz düşünün artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön