27 Ekim 2016

Mahallede Ki Ptt'den Gelen Sesler Bizi Rahatsız Ediyor!

Antalya Konyaaltı ilçesi Altınkum Mahallesi 438. sokakta bulunan PTT şubesinin yeni koyduğu ya da sesini yeni açtığı Sıra makinesi sesinden evde rahatsız olmaya başladık. Bulunduğumuz binada evde ses olmadığı her an sesini duymak insanı rahatsız ediyor. Zaten gelen gidenin sesi, çalışan personelin topuklu ayakkabı sesi. Hadi bunlar önemsiz ama yankı yapıyor ve yukarı dairelere bu sesler geliyor.

Sıramatik sesini açmadan olmuyor mu sanki aşırı yoğunluk mu var? Tamam sesi de açık olsun ama bunu kısık seviyede tutulabilir. Böyle bir ayarı yoksa kapatılabilir sonuçta PTT'den öte burası apartman ve insanlar yaşıyor. Rahatsız etmeye hakları yok!

Murat 363 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    Konuya gösterdikleri hassasiyet ve çözüm için teşekkür ederim.

  • PTT Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize 2016-122613 mesaj numarasıyla bildirimde bulunulmuştur. Tarafınıza ilgili birimimizce geri bildirimde bulunulacaktır. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön