Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

6lı Magnum Minide Şekerlenme Ve Ekşi Tat

profile
22 Ocak
54

6lı Algida ® mini içerisindeki tüm dondurmalarda şekerlenme gibi pütürcüklü bir yapı vardı ve "sütlü" kısmı da ekşiydi. Çubuğun etrafında da sert şekerlenme kalıntıları vardı. Son kullanma tarihini de kontrol ettik sözde geçmemişti. Ödenen fiyatlar ve yapılan zamlar karşılığında özellikle son zamanlarda müşterilere yaşatılan bu durum kesinlikle kabul edilemez diye düşünüyor ve piyasaya sürülen bu ürünlerin de sağlık tehdidi olabileceğini belirtmek istiyoruz.

Magnum Logo
23 Ocak 09:09

Benzer Şikayetler

Magnum Algida Kampanya Çubuk Şifresi

profile
2 hafta önce
1.410

Magnum çubuktaki şifre okunmuyor, yani son şikayet tarihi 2022 çözüldü yazıyor, ama gel gör ki aynen devam ediyor. Bu tarz kampanyaları doğru düzgün yapmazlarsa açıkçası BİM'den benzerini alırım. Unilever firması bu konuda biraz daha ciddi pazarlama reklam yapmalı.

Magnum Algida Kampanya Çubuk Şifresi
Magnum Algida Kampanya Çubuk Şifresi
1 Destek
1 Yorum

Algida Magnum Mini Badem

profile
17 Mayıs
384

14.05.2023 tarihinde İstanbul Bağcılarda bir süpermarketten almış olduğum Algida Magnum Bademli Mini ürünlerde kum taneleri gibi bir şeyler çıktı. Tahta çubuklara dahi yapışmış ve ürünler yenmiyor. Elimde numune olarak açılmamış ürünler var. Magnum larda gecen yıla göre neredeyse %100 fiyat artışı v...

Algida Magnum Mini

profile
11 Nisan
109

05.04.2023 haftası almış olduğum Magnum mini (Bademli ve sunlover) çeşitli dondurma da Magnum mini Bademli kesinlikle yenilecek gibi değildi çikolatasında bir sıkıntı yok fakat dondurma kısmı çok pütürlü olduğundan yiyemedik ve üç dondurmayı da çöpe atmak zorunda kaldık Pazartesi günü Unilever müşte...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Magnum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 5 dk
Benzer Şikayet Yaz