10 Ağustos 2016

Mağduriyetin Adı TEB...

İşim gereği kredi kartlarını almak zorunda kaldım. 1 ay kullandım diğer kart size daha uygun dediler, onu kapatalım bunu verelim dediler. Kartın birine 95 TL diğerine 105 TL kart ücreti aldılar! Bilgim olmadan Findeks'e 64 TL'ye üye yaptılar ve itiraz ettim. 1 aylık kullanım ücretini zorla aldılar! Ekstre istemedim e-posta yoluyla göndediğim için 12 TL aldılar e-mail yapın diye aradım.

E-maile 3 TL'dediler tamam dedim. Yine posta yoluyla 12 TL posta ücreti aldılar! İlk ay 177 TL hesap ücreti alınınca bu ney dedim. 1 yıldır kullanmamışsınız o dediler, tamam dedim bir sonraki ay 45 TL'yine aldılar! Sadece 2 ay kullanımım da toplam 550 TL'nin üstüne geçtiler. Artık gerisini siz düşünün. Devam etmeniz durumunda malınıza da ortak olurlar sizi borçlu da çıkarırlar. Acizane yaşadıklarımı paylaştım karar sizin! Bu ara da bankaya gidip sıra beklememin haddi hesabı yok!

Murat 61 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ağustos 2016

    Zahmet edip mesaj atmışsınızda müşterinizin sıkıntısını anlamamışsınız! Bende biliyorum müşterinin bankaya maaliyetini ama hep ondan bahsetmişsiniz yok kart aidatını şunun için aldık bunun için aldık diye. Ama benim şikayetimde aldığınız ücreti geri verin diye bir istekte bulunmadım, dedim ki; bir kart kullanırken ikinciye geçin ilkini kapatalım dediniz ikisinden de ücret aldınız! Yanılttınız! Hesap özetini posta ile gönderdiniz 12 TL aldınız müşteri hizmetlerini aradım mail ile gelmesini istiyorum dedim yine posta ile gönderdiniz yine 12 TL aldınız işinizi düzgün yapmadınız! Hesap işletim ücreti 3 ayda bir dediniz 2 ayda toplam 214 TL aldınız cevap vermediniz! Müşterilerinizi biraz anlamaya çalışsanız bence memnun kalırlar... .

  • TEB Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön