19 Temmuz 2016

Mağduriyetimin Sürmesi Ve Turkcell'in Oyalama Taktiği.

Şikayet dilekçesi ardından tarafıma yollamış olduğunuz yazıyla " talebiniz incelenmektedir, çözümlendiğinde size bilgi vereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz" mesajınızın ardından tam 3 dakika sonra yolladığınız ödemeniz var mesajı ve bunun ardından 2 saat sonra tarafıma yapmış olduğunuz arama ile 20 eylül'e kadar ödeme yapmam için uyarmanızı kınamaktayım.

Bu davranış düpedüz baskıyla bıktırarak ödeme yapılmasını yapmaya çalışmaktır. Kurumunuz içindeki müşteri hizmetleri ve ödeme departmanları arasındaki sözde iletişimsizlik tarafıma psikolojik bir baskıdır. Ödeme yasaların ön gördüğü şekilde olacaktır. Ödeme yapılmadığı takdirde çalıştırmaya başlayacağınızı söylediğiniz. Faiz aynen tarafınıza tazminat davası olarak yönlenecektir. Konuya acil bir çözüm beklediğimi saygılarımla arz ederim.

Zeynep 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön