24 Ekim 2016

Mağdur Edildik...Turkcell Buna Nasıl İzin Verir?

Turkcell abonesi değilim... Turkcell'e ilgim alakam yok! İnternet sitesinden trafik cezamızı ödemek için intvd.com vergi sitesine girip ödeme yapmak istedik. Kart numaramı ve bilgilerimi girip telefonuma gelen 3D şifre ile 3 defa 95 TL ödeme yaptık ama Turkcell ödemesi yapılmıştır diye mesajlar geldi.Trafik cezam ödenmeyip birilerinin telefon faturası ödendi kartımdan... Acil geri ödeme yapılmasını istiyorum... Dava açacağım
http://e-trafikcezasiodeme.com/Online-GiB-Vergi-Dairesi/Trafik. Cezası. Ödemeleri/sms. PHP bu adrese ödeme yapıldı!

Özlem 116 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi/Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön