10 Mayıs 2013

Madran Su Personel Davranışı!

8 Mayıs 2013 tarihinde saat 13. 09'da annem, Bozdoğan Madran Su Ayrancı Bayisi olduğunu zannettiğimiz, (0 312) 440 43 13 numaralı telefon numarasını aramak sureti ile 1 adet 19 Litre polikarbonat damacana su siparişi verdi. Saatler geçmesine rağmen siparişimiz getirilmedi. Bahsi geçen bayiyi ben de aradım.

Ameliyat olduğum için hastane kontrollerine gitmem gerektiği halde vermiş olduğum siparişimi beklediğimi ve hastane randevuma gidemediğimi söyleyerek, gelip damacanalarını iade almalarını telefona çıkan bayana söyledim. Kısa süre sonra kapımıza kaba tipli adamlar geldi ve hakaretlerle kapımızı zorlayarak, bizi darp etmeye çalıştılar. Polisi arayarak ellerinden kurtulabildik.

Berkim 362 Okunma

Cevaplar

  • Berkim 10 Mayıs 2013

    Hadi diyelim siparişle ilgili mağduriyetimizi giderdiler -ki bu saatten sonra altın damacanalarda getirseler kabul etmem. Benim, getirmelerini beklediğim su için, gidemediğim doktor kontrollerimden ötürü doğan mağduriyetim ile, darp etmek maksadıyla kapımızı zorlamaları ve polis çağırmak için telefon açtığımda, kaçarlarken arkalarından ettikleri hakaret ve tehditlerin ailem ve şahsım üzerinde bıraktığı korku ve anlık panikten kaynaklanan sıkıntımızı nasıl giderebileceklerini, bu şahısların açık adresimizi bildikleri için ileride daha farklı şekillerde başımıza musallat olabileceği korkusunu yaşayan annemi içinde bulunduğu bu durumdan nasıl çıkaracaklarını da çok merak ediyorum. Bu tür davranışlarının bir esnafa yakışmadığını ve hiç bir şekilde özürü olamayacağını düşünüyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön