01 Mayıs 2013

Mado Dondurma'ya Yakışmadı!

Taksim Mado açılışından beri en sık tercih ettiğim mekan. Ancak geçenlerde yaşadığım olay son derece üzücüydü. Arkadaşımla bişeyler içtikten sonra yemek yemeğe karar verdik. Menüden arkadaşımın daha önce Cevahir madoda yediği köfteli makarna sipariş ettik. Makarna yanında misket köfte sunumuyla gelen bişey. Ancak siparişimiz geldiğinde bildiğiniz makarna üstüne atılmış ızgara köfte gibi birşeydi.

Garsonlara siparişin bu şekilde olmadığını ve ne istediğimizi anlattıktan sonra yanlışlık olduğunu ve hemen düzeltileceği söylendi ve siparişimiz değiştirilmek üzere alındı. Geri gelen sipariş kesilmiş köftelerden ibaretti ve bizde parayı ödeyip kalktk. Mağaza yetkilisine söyledik ve son derece ilgisizdiler.

Ece 443 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk. Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz. Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla, Mado

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön