Mado Dondurma'da 30 Dakika Kahve Bekledik.

Ali A. |

19.04.2014 saat 12:10 te eşim ile Ümraniye Canpark AVM Mado'da bir kahve molası vermek istedik. Oturup gelen garsona 2 sütlü kahve sipariş ettik. Aradan 15 dk geçmesine rağmen kahvemiz gelmedi. Tabi arada 2-3 garson yine gelip sipariş almak istedi. Biz de sipariş verdiğimizi söylüyorduk. Siparişimiz gelmeyince bir garsona sorduk. O da bize sütlü kahve olmadığını latte veya çekme kahve sipariş edebileceğimizi söyledi.

Peki 15 dk neden bekletildik neyse 2 latte sipariş ettik. Aradan bir 15 dk daha geçmesine rağmen gelen bir şey yok vaktimizde yoktu. Çocuğumuzu kurstan alacaktık tekrar siparişimizi sorduk kahve makinalarında arıza olduğunu söylendi biz 30 dk. bekledik kahve içemeden çıktık Mado'yu kınıyorum.

Etiketler :

Servis Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  18:08

  Değerli Müşterimiz,

  Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk.
  Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz.
  Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da mado@mado.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Mado

 • Ali A.
  25 Nisan
  09:05

  mado ilgisiz müşteri şikayetini dahi dikkate almıyor geri dönüp özür dileyen dahi olmadı bundan sonra asla mado dan içeri girmem.