02 Nisan 2013 #1720246

Mado Dondurma'nın Güvenlik Kameraları Çalışmıyormuş!

Van ilindeki Mado'da telefonum çalındı. Telefonumu masada unuttum ve aşağıya indim. 1 dakika sonra geri döndüğümde garson kız masayı temizlemişti ve telefonumun masada olmadığını söyledi. Güvenlik kamerasından bakmak istedik ancak 1 haftadır kamera çalışmıyormuş. Telefonumun yenisini bana geri almalarını istedim ancak, suç Mado'da değil dediler.


Maraş'ı genel müdürlüğü aradım kendileri de Van'a gelip inceleme yaptı ve savcılığa gittiğimi ve bunun sonucunu beklemeliyiz dedi. Mado'nun sözleşmesinde güvenlik kamerası zorunluluğu olduğu halde Van mağazasına bir yaptırımları olmadı. Mado'ya giderseniz lütfen eşyalarınıza çok iyi sahip çıkınız.

Sadettin 225 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk. Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz. Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla, Mado

  • Sadettin25 Temmuz 2013

    Daha sonra öğrendim. Telefonum çalındığında masayı temizleyen garson kızı ve yine van mado mağazasında çalışan garson kızın eniştesini Van Mado yetkilileri işten çıkarmış. Artık Maraş Mado genel müdürlüğü bu işe el atın ve mağduriyetimi giderin. Şikayet vara ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön