15 Ekim 2017
Yorum Yap
#9693522

Mado Dondurma'da Kalite Düşük Ama Fiyatlar Yüksek

Sabiha Gökçen havaalanındaki Mado'da 2 çay biri kaşarlı diğeri karışık tost yedik. Daha doğrusu yemek için çabaladık. Tostlar çok tatsızdı. Karışık tostun da sadece domates sosu ve ince salamdan yapılmış olması dikkatimi çekti. Üzerine de 48 TL ödeyince iyice saf yerine konulduğumuzu anladım.

Yasemin 6.809 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin16 Ekim 2017

    Tüm şikayetlere bu standart cevap verilmiş. hiçbir anlam ifade etmeyen içi boş sözler. Müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsallık konusunda ciddi yol katetmeniz gerekiyor. O zamana kadar Mado yu tercih etmem, kimseye de tavsiye etmem.

  • Mado Dondurma Temsilcisi16 Ekim 2017

    Sayın Müşterimiz Yasemin H, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler