16 Mart 2013 #1689301

Mado Dondurma Tuzla Personeli Saygısız Ve Başıboş!

Dün Tuzla Mado'da 1 aylık oğlum masaya çay kaşığıyla vurunca, garsonlardan birinin tezgah arkasından bize bas bas " Hanımefendi, çocuğun elinden şunu alın, rahatsız oluyoruz" diye bağırmasına maruz kaldık. Ne yanımıza gelerek, ne de kibar bir şekilde uyarıldık. Garson bize 200 mt öteden avaz avaz bağırdı.


Kibar olmasını gerektiğini, içeride hiç müşteri de olmadığını belirtince, "Ben rahatsız oluyorum, başım şişti" diye daha da bağırdı. Hesabı istedik, gelen garsondan dükkanın sahiplerinin hiç gelmediklerini öğrendik.


Başıboş kalmış, müşteriye istediği gibi davranan ve ayrıca temiz de olmayan bir mekan haline gelmiş. Dükkanların merkez tarafından daha çok denetlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Muge 284 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk. Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz. Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla, Mado

  • Muge06 Temmuz 2013

    Bu şikayetiyle ilgili hiçbir şekilde ne Mado Merkez'den, ne de bu şubeden geri dönüş olmadı. Ben de bu yüzden Tuzla' da herkesi bu dükkana gitmemeleri konusunda devamlı uyarıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön