16 Kasım 2017 #9792560

Mado Dondurma Pasta Adı Verilmiş Krema

Korupark Mado'da çikolatalı fıstıklı pasta adı altında sipariş verdim. Geldi pasta görünüm oldukça güzel fakat bir çatal aldım baktım içinde ulaşabildiğim sadece 3 tane fıstık ve pasta denen bir şey yok. Pasta yapılırken belli ki kalan kremaları değerlendirip pasta adı altında yüksek fiyata satıyorlar. Gelen şey sadece krema idi yağlı mide bulandıran kalıntı bir pasta kreması. Kim yer kremayı pasta diye. Hiç kek tarzında pasta diyebileceğim bir şey yok. Buna verdiğim ücrete gerçekten acıdım. Geçen sefer gittiğimde ise kızım üçlü sütlü tatlı tabağı istemişti. Gelenler minicik tabakta yine kalan sütlü muhallebi artıkları diyebilirim. Tatları iğrenç kötüydü. Alınan fiyat yine apayrı. Yapmayın millete kalan kremaları farklı isimle satmayın. Bir daha asla gitmem, basit bir kremaya pasta diyen bir firma.

Elif 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi16 Kasım 2017

    Sayın Müşterimiz E. E, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

  • Elif16 Kasım 2017

    Korupark Mado. Garsonlar evet gayet ilgililer hatta sıkıntı bile geldi çok dolaşmalarından. Fakat ürünler belli ki kalıntı pasta malzemeleri farklı isim altında değerlendirilip beğenilip beğenilmeyeceği düşünülmeden yüksek ücretle satışa sunuluyor. Bir daha asla Mado ürünü yemem de yanımdakine de yedirmem. Nasıl iğrenç ve beklentimin tamamen dışında bir pasta geldi öyle çok şaşkınım. Sadece çayı içilir, gerisi tamamen fiyasko. Lezzet beğeni onlar için önemli değil para kazansınlar yeter.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön