26 Eylül 2018
Yorum Yap
#10951759

Mado Dondurma Mecidiyeköy Şube Çalışanının Kaba Tavrı!

Mado Mecidiyeköy Meydan'da bulunan şubedeki çalışan bilhassa erkek personel (isminin U-- olduğunu göğsünü gere gere tüm müşterilerin duyabileceği ses tonu ile çekinmeden söyleyebilecek cesareti hani idari amirinden aldığı merak konusu olan personel!) nasibini medeniyetten almamış, bebekli bir anne ile nasıl konuşulacağını bilmeyen kendini bilmez personeli orada hala tutabilen yetkililere sesleniyorum; bu nasıl bir kabalıktır?
Şahit olduğum; 22 Eylül akşamı 22:00 sularında bebekli bir annenin emzirme odası sorusu ve yardım talebi karşısında tüm kabalığı ve hadsiziliğini şaşkınlıkla izledik. Pes doğrusu! Bilhassa bu kadar şimşeklerin firmanız üzerinde olduğu bu dönemde bir de personelinizin hadsizliği gerçekten inanılır gibi değil.


Tüm ön yargılara rağmen firmanızın şubelerini kullanmakta olduğum Mado benim için bugün itibariyle bitmiştir.
Her fırsatta, tanık olduğum bu çirkin diyaloğu her platformda paylaşıyor olacağım.

Meral Meral 702 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi26 Eylül 2018

    Sayın Müşterimiz Meral E, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler