31 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10731408

Mado Dondurma Kullanılmış Kirli Malzemeleri Kullanıyor

Giresun Caddesi no:10 Keçiören Ankara adresinde bulunan Mado Şubesi'ne 30 Temmuz pazartesi günü saat 23:00 civarı eşimle birlikte oturduk. Türk kahvesi ve dondurmalı irmik tatlısipariş ettik ve 2 kişilik servis istedik. Yiyecek ve içeceklerimiz bittikten sonra servis kaşığının üstünde bulunduğu peçete ile ağzımı sildim. Ağzıma Antep fıstıklı şerbetli tatlı bulaştı ve çok sinirlendim. Peçetenin arkasını çevirdiğimde benden önce bir müşteri tarafından kullanılmış, kirli ve üzerinde tatlı kalıntıları olduğunu gördüm.


Servisim kullanılmış kirli bir peçete ile açılmıştır. Garsonu çağırdım peçeteyi gösterdim. Garson müdürümüzü çağırıyorum dedi, durumu kibarca izah ettim. Kendini müdür diye tanıtan kişi özür bile dilemeden, nazik olmayan tavır sergiledi ve sadece ıslak mendil getirin dedi ve uzaklaştı. Servisi açan personelin çağrılmasını istedim, mesaisi dolduğu için ayrıldığı söylendi. Hijyen olarak ve tutum olarak rahatsızlık duyduğum şubeden ve kişilerden şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ahmet Ahmet 521 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Ağustos 2018

    Şikayetim ile ilgili şubeye ve çalışanlarına nasıl bir yaptırım uygulandığı hususunun tarafıma bildirilmesini istiyorum. Saygılarımızla.

  • Mado Dondurma Temsilcisi01 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz Ahmet K, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler