21 Nisan #10363616

Mado Dondurma İçinden Çıkan Siyah Kıl!

Mado Sirkeci şubesinden eşime külah üzerinde 2 top dondurma satın aldım. Eşim, fıstıklı ve karadutlu dondurmanın yarısına geldiğinde içinde siyah uzun bir kıl olduğunu fark etti. Dondurmayı kasadaki yetkili personele götürdük, personel yenisini verelim teklifinde bulundu, reddettim. Mado yöneticilerine çağrımdır:


Kaliteli ve lezzetli ürün tüketebilmek için normalin 3 katı fiyat ödemeyi göze almış ben ve benim gibi insanları lezzetli ve hijyenik ürünler sunmak ve bunu yetkin-saygılı ve bu ülkenin Vatan evlatlarıyla yapmak izin görevinizdir. Türkçe'yi doğru düzgün konuşamayan personelle hizmet kalitenizi düşürüyorsunuz. Ayrıca mağazalarınız arasında ürün gramaj ve fiyat konularında bir standardınız yok. 2 top dondurmanın 100 gr gelmesi gerekirken tarttırdığımda 70 gr geliyor, özür dileyerek geçiştiriliyor.

Onur 1.085 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Mayıs

    Bir daha sizi tercih etmeyeceğim için hizmet kalitenizi arttırmanızı artık hiç önemsemiyorum.

  • Mado Dondurma Temsilcisi23 Nisan

    Sayın Müşterimiz Onur Ö. Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön