25 Ekim 2017

Mado Dondurma Güzelyalı'da  Tatlıdan Kıl Çıkması!

25.10.2017 tarihinde 2 arkadaşımla birlikte saat 16:55 de Güzelyalı Mado şubenizde 2 adet ballı börek siparişimizden ilki geldiğinde yarısını yedikten sonra kıl gördüm. 2. Ürün gelmeden garsonunuzu çağırdım. Üründeki kıl bizden mi yoksa sizden mi kaynaklanıyor dediğimde şef garson ile görüştükten sonra 2. ürün geldi. Bu ürünü ben yiyemeyeceğimi söyledim ve hesabı istedim. Hesabı istediğimde bir açıklama bekledim. Hatta garsona şef garsonunuzu çağır mısınız dedim. Kendilerinden açıklama bekledim. Sordum bizden mi sizden mi kaynaklanıyor dediğimde bizden demesi üzerine işte problem burada dedim. Hesap ödeme ile bilgi fişi ektedir.
Bilgi ve gereğini rica ederim.

Miraç 878 Okunma

Cevaplar

  • Miraç26 Ekim 2017

    Geri dönüşünüz için öncelikle teşekkür ederim. Fakat beni ve yanımdaki misafirleri üzen konu hakkında ilgisiz kalınması idi. Bu durumda ben garson şefine de ilettim. Mado ya yakışmadı diye. Bu konuda lütfen mevcut yaptırımlardan tarafımı bilgilendirmenizi rica ederim.

  • Mado Dondurma Temsilcisi26 Ekim 2017

    Sayın Müşterimiz Miraç B, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön