01 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10735488

Mado Dondurma Fethiye Çalış Şubesi Yetersiz Hizmeti!

Mado Fethiye Çalış Şubesi (Çakma Mado). Siz Franchise verdiğiniz yerleri hiç mi denetlemiyorsunuz? Yahut ürün malzeme tedariği de mi yapmıyorsunuz? Nasılsa küçük bölge deyip boş mu bırakıyorsunuz? Tatil için geldiğimiz Fethiye Çalış bölgesinde güvenilir bir yer bulamadığımız için Mado'nun şubesi olmasına sevindik ve temiz lezzetli bir şeyler yiyebilmek için kahvaltımızı orada yaptık ama İstanbul'da ki sunumu ve lezzetti olduğunu düşünerek hatanın en büyüğünü yapmışız!


Okul kantini tostuna benzer karışık tostu, (ki bizim bildiğimiz İstanbul Mado'muz panini ekmeği ve benzeri ekmeklerle yapıyor, yanına yeşillikli salatasını patatesini koyuyor) içine salça sürülmüş yanında iki salatalık iki dilim domatesle bir tosta 17 TL ödedik. Çalışan kişiye nazikçe sorduğumda verdiği cevap çok komikti; "çoğu yer böyle yapıyor öyle menüde patates salata yazdığına bakmayın" diyor. O zaman kaldırın o tabelayı Ahmet'in Mehmet'in yeri falan yazın. Ayıptır ya. Sadece büyük şehirler değil böyle küçük tatil beldelerin de önemseyin. Neticede turistik bölge Türk tatlılarını, su böreklerini (gerçek Mado) lezzetiyle yesin ki güzel bir marka ve lezzet bilinirliği yaratabilelim. Diğer birkaç müşteride masalarında mırıldandı ama çalışan kişiler tarafından tepki komik ve nötr olunca sustular. Bu şikayeti ciddiye almanızı dilerim.

Ozge Ozge 2.073 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi03 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz Özge K, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler