17 Mart 2017
Yorum Yap
#8054311

Mado Dondurma Acity Avm Ankara'da Bulunan Şube Reklamında Uyarmayıp Yanıltıyor!

Acity Alışveriş Merkezinde bulunan Mado firması yemek karşılığı sinema bileti hediyesi olduğunu belirten bir afişle reklam yapıp reklamına ücret yazmadan gelen müşteriler sorar ise fiyat belirterek hile yapmaktadır. Tüketiciyi bilinçlendirmelerini söylediğimde bizde bu diyerek kabaca müşteriyi aldatmaktadırlar. Afişte tatlı ve içecek ücretsiz yazdıkları halde tatlıyı da ücrete tabi tutarak rakam sunmaktadırlar.


16.03.2017 tarihinde eşimle yemek yedim ücreti 72 TL çıkarttılar sorduğumda bizde menü tarifesi 36 lira ilgilenen garsonun söylemiş olduğunu belirttiler fakat tarafımıza hiçbir şey söylemediler. İlan afişinde yazan menüye tatlı içecek ikram dendiği halde tatlıyı ücrete tabi tuttuklarını söylediler. Tüketiciyi kandıran Mado firmasından şikayetçiyim gereği yapılsın lütfen tüketiciyi aydınlatan bir afişi yok ve ücretsiz yazılan tatlı içecek ikramı da adisyonda tatlı ücretlidir 5058452***.

İlhan İlhan 835 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi17 Mart 2017

    Sayın Müşterimiz İlhan Ç., Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler