17 Mayıs 2017

Mado Dondurma Zonguldak;  Dumanlı Hava Sahası.

Zonguldak Mado bir alışveriş merkezinin önünde bir alan oluşturularak açıldı. Küçük ve dar bir alana sahip. Mekan daha çok dış alan düşünülerek açılmış. Alan yetersizliğinden masalar dip dibe. Dışarıda sigara içiliyor, buraya kadar sıkıntı yok. Ancak havaların ısınmasıyla beraber iç mekanı dışarıdan ayıran camekanlar açıldı ve birden içerisi de sigara içilen alana dönüştü. Hayır, iç mekanda sigara içilmiyor ama içerisi ile dışarısı arasında bir fark yok. Siz içerideki masadasınız ama hemen dibinizdeki masa dışarıda! İçilen sigaranın dumanı sizin boğazınızda. Mekan sahiplerine sigara içmeyenler nerede oturacaklar dediğimde içeriyi işaret ediyorlar. Ama artık iç dış diye bir şey kalmamış. Zonguldak Mado çocukların, yaşlıların, hastaların ve nefes almak isteyenlerin gidebilecekleri bir yer değil. Zonguldak Mado; dumanlı hava sahası. Mado'ya yakışmadı ve bu şikayetimi gerekli mercilere de ileteceğim.

Züleyha 489 Okunma

Cevaplar

  • Züleyha'nın Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2017

    Mado Kurumsal'a teşekkür ederim. Kurumlarının marka değerini biliyorlar ve şikayetimi 1 saat içinde dikkate alıp değerlendirdiler. Umarım şikayetim çözüme ulaşır ve Zonguldak Mado'ya rahatlıkla gidebilirim.

  • Mado Dondurma Temsilcisi17 Mayıs 2017

    Sayın Müşterimiz Züleyha D., Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön