Mado Dondurma Ürün Eksik Çıktı Bana Yalancı Muamelesi Yapıldı!

Erhan A. |

17.07.2014 tarihinde Gaziantep yolu üzerindeki MADO Dondurma mağazasına uğrayarak siparişimi verdim 2,5 kg dondurma söyledim. Çok kalabalık olduğundan verilen paketleri alarak çıktım. Kontrol etme gereği duymadım. Gaziantep'te eve ulaşınca baktım ki yarım kg eksik, yani küçük paketlerden bir tane eksik var. Üzerindeki numarayı arayıp durumu anlattım, telefona çıkan beyefendi eksik verildiğini, yardımcı olacağını, bende döneceğim tarihte alabileceğimi belirttim.

İzin dönüşü çalışanlara durumu anlattım "ne yapabilirim diye" tepki verdiler. Kayseri'de oturduğumu her zaman gelemeyeceğimi söyledim. Yetkiliyi aramalarını istememe rağmen yardımcı olmadılar. Bende hakkımı haram edip çıktım...

Etiketler :

Porsiyon - Miktar Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan A.
  16 Ağustos
  16:48

  Sizin olsun dondurmanız, kervanhan daha güzel

 • 12 Ağustos
  18:08

  Değerli Müşterimiz,

  Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk.
  Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz.
  Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da mado@mado.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Mado

 • Erhan A.
  01 Eylül
  19:22

  Mado dondurma konu ile ilgili herhangi bir açıklamam veya özür niteliğinde bir yaklaşımı olmadı. Firma benimle iletişime dahi geçmedi.