25 Şubat 2013

Mado Dondurma Resmen Kovulduk Bir Masaya 3 Kişi Oturamazmış!

24-02-2013 tarihinde 2 arkadaşımla Metroport Mado şubesinde bir şeyler yemek ve içmek için bir masaya 3 kişi oturduk. Fakat resmen kovulduk, bir masaya ancak 2 kişi oturabilirmiş lütfen kalkın diye umursamazca keyfiniz bilir der gibi, tekrar söylüyorum kovulduk.

Masalar 2 kişilikmiş garsonların servis güzargahını kapatıyormuşuz fakat biz balkonun en sonunda oturduğumuzu söyledik kesinlikle servis alanını kapatmıyorduk. 1 arkadaşımız masayı garsonların edepsizliği yüzünden terk etti. Müdürleriyle görüşmek istediğimizi söylediğimiz de benim ne olacak tarzında 18 yaşlarında bir garsondan saygısızca bir cevap aldık. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti. Çok komik bir masaya 3 kişi oturamazmış. Eğitimsiz bir sürü çalışanla muhatap olduk ağzımızın payını aldık.

Canan 268 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk. Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz. Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla, Mado

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön