22 Ağustos 2016

Mado Dondurma Personelin Davranış Şekli!

Bugün Ankamall şubenize yemek yemek için gittiğimde dışarıdaki masalarında dolu olduğunu görerek içerideki bir masaya oturdum. Oradaki garson arkadaştan sigara kullandığım için dışarıda herhangi bir masa boşalırsa beni o masaya yönlendirmelerini rica ettim. Fakat oradaki yetkili arkadaş ''garsonun buna takip edemeyeceğini ve benim dışarıda bekleyip boşalan masaya oturabileceğimi'' söyledi. Bende kendisine ''masaların başında mı bekleyeyim yani'' dedim ve hiçbir şey söylemeden gitti.

Birinci olarak bende AVM çalışanıyım ve beni diğer müşterilerden ayıran hiçbir şey yok. Sonuçta bende paramı ödüyorum ve onun karşılığında bir hizmet alıyorum. AVM personeliyim diye bu şekilde bir davranış çok yanlış ve çok kırıcı bir durum. Sonuçta kimse orada bana babasının hayrına hizmet vermiyor. Bugünden itibaren bir daha hiçbir şubenize gitmeyeceğim ve etrafında ki mağazalar olsun bütün herkese bu durum anlatacağım.

Cansu 244 Okunma

Cevaplar

  • Mado Dondurma Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Cansu D, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Her zaman her konuda yorumlarınızı beklediğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön