Mado Dondurma Nişan Organizasyonu!

Melike T. |

110 kişilik ufak bir organizasyon organizasyonu tamamlayamayan T*** hanım! Organizasyon için öncesinde T*** hanım muhatabınız oluyor size allayıp pulluyor zaten ben o gün hep organizasyonda olacağım diyor dans giriş provanız için 1 saat önceden gelin İ*** bey yetkili arkadaşımız var sizinle ilgilenecek diyor fotoğraf istiyor slayt gösteriniz olacak diyor vesaire organizasyondan bir gün önce arıyorsunuz ben olmayacağım İ** bey arkadaşlar zaten burada olacak gibi dumur olacağınız son dakika cevap alıyorsunuz. Organizasyon günü İ*** bey yok yani nişanımı beni takan yok!Foto slayttan herkes bir haber organizasyonla ilgilenen T** hanımın umurumda değil! Orada bulunan M*** hanım ve S*** bey olmasa berbat geçen günüm olacaktı form doldurmama rağmen dönüş bile olmadı T*** hanım Mado'nun kalitesini yerlere sermiş tebrikler!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike T.
  07 Kasım
  15:52

  1 Aydan fazla zaman geçti tenenzül edilip dönüş dahi yapılmadı. Rezillik! Her yerde bu rezilliği paylaşmaya devam edeceğim!

 • 30 Eylül
  16:12

  Sayın Melike T;
  Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir.
  Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır.
  Saygılarımızla.


  MADO
  www.mado.com.tr
  mado@mado.com.tr