11 Kasım 2015

Mado Dondurma Hayatımda İçtiğim En Kötü Salep!

07.11.2015 tarihinde saat 17:00'da Kadıköy sahildeki Mado'ya 5 arkadaş olarak gittik. Ben ve bir arkadaşım Salep istedik. Salep o kadar soğuktu ki macun gibi yoğunlaşmıştı salep. Garson söyledim, yenisini getireceğini söyledi, getirdi ama o da aynı soğuklukta idi. Salep kışın içilen bir içecek olduğu için sıcak içilecek ki anlamı olsun. Yenisini istemedim azıcık içtik ve iğrenerek kalktık. Salebin parasını (8.50 TL) ödedikten sonra, kasadaki bayan'a şikayetimizi bildirdik fakat tek kelime etmedi. Bu durum Mado Dondurma'nun ismini kirletmektedir. Herhangi bir talebim bulunmamakta. Müşteri olarak beni bu konuda nasıl memnun edersiniz bilmiyorum, ama Mado Dondurma bu durumu düzeltmelidir.

Faruk 401 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 04 Ocak 2017

    Tarafımca yapılan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Sonuçta Sahlep içtik ve Mado Dondurma firması iyi yapar düşüncesi ile pahalı olmasına rağmen orada içtik.

  • Mado Dondurma Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk. Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz. Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz. Saygılarımızla, Mado

  • Faruk 02 Mayıs 2016

    Koskoca Mado Dondurma cevap verme gereksiniminde bile bulunmuyor. Yazık. Olayı ticarethaneye dönüştürmüş bir firma ile daha karşı karşıyayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön