Mado Dondurma Hayatımda İçtiğim En Kötü Salep!

Faruk A. |

07.11.2015 tarihinde saat 17:00'da Kadıköy sahildeki Mado'ya 5 arkadaş olarak gittik. Ben ve bir arkadaşım Salep istedik. Salep o kadar soğuktu ki macun gibi yoğunlaşmıştı salep. Garson söyledim, yenisini getireceğini söyledi, getirdi ama o da aynı soğuklukta idi. Salep kışın içilen bir içecek olduğu için sıcak içilecek ki anlamı olsun. Yenisini istemedim azıcık içtik ve iğrenerek kalktık. Salebin parasını (8.50 TL) ödedikten sonra, kasadaki bayan'a şikayetimizi bildirdik fakat tek kelime etmedi. Bu durum Mado Dondurma'nun ismini kirletmektedir. Herhangi bir talebim bulunmamakta. Müşteri olarak beni bu konuda nasıl memnun edersiniz bilmiyorum, ama Mado Dondurma bu durumu düzeltmelidir.

Etiketler :

Kalite - Lezzet Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk A.
  04 Ocak
  15:37

  Tarafımca yapılan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Sonuçta Sahlep içtik ve Mado Dondurma firması iyi yapar düşüncesi ile pahalı olmasına rağmen orada içtik.

 • 12 Ağustos
  18:09

  Değerli Müşterimiz,

  Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk.
  Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz.
  Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da mado@mado.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Mado

 • Faruk A.
  02 Mayıs
  16:44

  Koskoca Mado Dondurma cevap verme gereksiniminde bile bulunmuyor. Yazık. Olayı ticarethaneye dönüştürmüş bir firma ile daha karşı karşıyayız.