Mado Dondurma Fahiş Fiyat ile Ürün Satılması!

Osman K. |

Ramazan ayının başlarında Kadıköy sahilde bulunan Mado Dondurma şubesinden 500 gramlık sade dondurma satın aldım, yarım kilo fiyatının 21,50 TL olduğunu söylediler kendilerine daha önce aldığımda fiyatının 17,50 TL olduğunu söylediğimde fiyatın 15 gün önce değiştiğini söylediler, enflasyonun %10 civarında olduğu bir ülkede artışın % 23 olması düşündürücüdür, bütün firmalar ramazan ayı boyunca fiyat artışı yapmayacaklarını açıklamasına rağmen fahiş kazanç elde etme anlayışı herhangi bir üslup ile anlatılamaz, kaldı ki inek sütünün litresi 0,75 kuruşa kadar düşmüş durumdadır, keçi sütü ise üreticiden ortalama 2.00 TL civarında satın alınmaktadır, dondurmanın kilogram fiyatı 43.00 TL olarak satılmaktadır.

Bu sütü veren hayvanın et fiyatı bile bu kadar değildir, ürettiği ürünle tüketiciyi fahiş fiyatla haksız kazanç elde eden Mado Dondurma Firmasını kınıyorum.

Etiketler :

Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 12 Ağustos
    18:09

    Değerli Müşterimiz,

    Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk.
    Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz.
    Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da mado@mado.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

    Saygılarımızla,

    Mado