10 Haziran 2015

Madbid.com Kontör İadesi!

Madbid.com' ten kontör aldım ve anlamıştım ki hiçbir teklifi kazanamazsam kontörler iade oluyor, böylece başka ürünlere teklif verebiliyorum. Ancak, ilk açık artırmaya girdiğimde anladım ki bu bir tuzak.


Bir telefonu ucuza almak için binlerce teklif veriliyor ve teklifin ne kadar süreceğini bilmiyorsunuz. Yani 2000 TL' bir ürüne belkide 100,000 TL teklif veriliyor. Kazanan var mı bilmiyorum ama kazanan bir kişi varsa da onun sayesince yüzlerce kişi para kaybediyor. İnsanların şunu anlaması lazım, hiçbir şey değerinin altında satılmaz. Satılamaz. Eğer satıyorum diyen varsa mutlaka altında bir tuzak vardır. İşte Madbid.comolduğu gibi.

Mehmet 8.250 Okunma

Cevaplar

  • Madbid.com Temsilcisi10 Haziran 2015

    Merhaba, Yeni kullanıcılarımıza eğer ilk kontör paketindeki kontörler ile herhangi bir açık artırma kazanamadıklarında 500 kontöre kadar hesaplarına kontör yüklemesi yapmaktayız. Sizin hesabınızda hala 3 kontör olduğu için kontör yüklemesi yapılmamıştır. Kontörleriniz 0'a ulaştığında 24 saat içerisinde hesabınıza otomatik olarak kontör yüklemesi yapılacaktır. MadBid öde-teklif ver açık artırma modeli ile normal e-ticaret sitesini bütünleştiren benzersiz bir Oyunlaştırılmış e-Ticaret platformudur. MadBid’de alışveriş yapmanın 3 yolu vardır: Öde-teklif ver açık artırma mekanizması aracılığıyla ürün kazanmak, geleneksel e-Ticaret sitemizden ürünler satın almak ya da ikisini bütünleştirmek. Kullanıcılarımız MadBid’de ortalama %80’e varan indirim kazanmak için yepyeni ürünlere hızlı açık artırmalarda teklif verebilir ya da en iyi online tekliflere sahip olmak için Hemen Al özelliği ile doğrudan satın alabilirler. Açık artırmayı kazanan kullanıcımız ürünü düşük fiyatla satın alırken, açık artırmaya katılan ancak kazanamayan tüm kullanıcılarımızın hesaplarına açık artırma sırasında verdikleri tekliflere bağlı olarak Kazanılan İndirimleri yüklenmektedir. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sayfamızdan (http://tr.madbid.com/page/faq/) Kazanılan İndirim bölümüne bakabilirsiniz. Saygılarımızla, Madbid Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön