Gökhan B. Teşekkür Mesajı

Umarım Sibel hanım bu sorunumu çözer ilgileri ve cevap yazma nezaketinde bulundukları için teşekkür ederim

Madbid.com Yanıltıldım.

Gökhan B. |

Madbid.com sitesini güvendiğim bir sitenin makalesinde gördüm ve üye oldum gayet güzel şeyler yazdığı için üye oldum 99 liraya ücret yatırdım hesaba siteyi kurcalarken 3 kontör harcadım sonra 50 kontör ihalesini kazandım onuda 1. 50 tl ye aldım ama sonradan anladım ki bu site yanıltıcılıktan başka bir şey değil, para iadesini istiyorum vermiyorlar kontöre dokunmamam gerekiyormuş saçmalığa bak, 99 liraya verdikleri kontörler duruyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan B.
  27 Ekim
  14:50

  Umarım Sibel hanım bu sorunumu çözer ilgileri ve cevap yazma nezaketinde bulundukları için teşekkür ederim

 • 27 Ekim
  14:33

  Merhaba,
  Hesabınız incelendiğinde, ilk seferde 275 adetlik kontör paketi satın aldığınız ve yeni müşteri olduğunuz için starter24 kodu ile hesabınızdaki kontörlerinizin 550'ye artırıldığı görülmektedir. Toplamda 6 adet kontör harcamış ve 50 Madbid Kontör açık artırmasını kazanmışsınız.
  Sitemizde uygulanan Sartlar ve Koşullar gereği, satın alınan ve bütünlüğü bozulan kontör paketlerinin üstelik açık artırma kazanmış iseniz para geri iadesi yapılmamaktadır. Ancak ilk müşteri iseniz ve satın aldığınız ilk kontör paketini hiç harcamadıysanız veya en fazla 3 teklif verdiyseniz ve hiç açık artırma kazanamadıysanız ilk kontör paketinin karşılığı olan tutarda para geri iadesi yapılmaktadır. Dilerseniz teklif vermeye devam edebilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer açık artırma kazanamaz iseniz hesabınızda kazanılan indirimleriniz birikecektir. Bu indirimleri de "hemen al" özelliği bulunan ürünlerden satın almak için indirim olarak kullanabilirsiniz. madbid.com. Başka bir sorunuz olursa destek@madbid.com eposta adresine eposta gönderebilir veya bize 0850 455 12 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz. Madbid Türkiye