15 Şubat 2014

Madbid.com Reklamda Başka Sitede Başka İçerik.

Bu sitenin bir kaç yerde zorla reklam geldi önüme. Reklamda başka sitede başka içerik vardı. Bu gereksiz siteye güvenilir olduğunu düşünerek üye oldum ve üyelik esnasında kredi almak zorunlu olduğundan almak zorunda kaldım. Bunun dışında siteye giriş yapınca baktım ki robotlar var. Arttırma sitesi olduğu ve uygun olmadığı ortaya çıktı.

İlk gün ödediğim paranın iadesini mail ile istedim. Sonra telefon ile aradım. Telefona bakan yok. 1 hafta cevap yok. Sonra mail ile geldi. İade yapamıyoruz. Oynamak zorundasın, kullanmak zorundasın.

Celal 6.301 Okunma

Cevaplar

  • Madbid.com Temsilcisi16 Mart 2015

    Merhaba, Madbid.com Birleşik Krallık’ta kayıtlı, ASA & ICO gibi kurumların katı kurallarına ve kılavuz ilkelerine uygun, saygın online teklif ver-öde açık artırma sitesidir ve düzenleme kuruluşları bizim verilerimize erişebilir ve üyeler ile ilgili soruşturma yapabilir. Dahası, bir düzenleme kuruluşu tarafından istendiği takdirde göstermek için verilen tüm tekliflerin kayıtlarını tutuyoruz (kullanıcı adı, adres, telefon numarası, IP adresi, vd.) BDO sertifikalarımız ile ilgili bilgilere http://tr.madbid.com/page/bdo-certified/ sayfasından ulaşabilir, 2011 ve 2014 raporlarına sayfadaki ilgili linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarımızın tamamı gerçek kişilerdir ve çalışanlarımız teklif verme yetkisine sahip değillerdir. Açık artırmalarımız uluslararası düzenlenmektedir ve Madbid'in faaliyet gösterdiği ülkelerdeki kullanıcılarımız diledikleri açık artırmaya katılabilmektedir. Açık artırmanın uluslararası düzenlenip düzenlemediği ile ilgili bilgiere açık artırma sayfasındaki "Açık Artırma Bilgileri" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yardımcı olabileceğimiz diğer konularla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Madbid Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön