10 Şubat 2015

Madbid.com Açık Artırma Tam Bir Fiyasko.

Kendi sayfalarındaki gazetelerin dahi eleştirdiği Madbid.com tamamen bir fiyasko. Açık arttırma falan yok. Ürüne 500 TL verdim, benden düşüğü aldı. Nasıl mı? Sistem basit 275 kontör 99 TL alıyorsunuz. 3 kontör yaklaşık 1 TL. Ürün teklifi için yaklaşık (gerçek 3 TL) bir kuruş arttırmak için veriyorsunuz.

Yani 0,00 olan ürünü 8 kontör ile 0,01 yapabiliyorsunuz. Size bir TL oluncaya kadar 100 defa basılmalı oda yaklaşık 300 TL. Bir telefondan 170 TL, kalsa 40-50.000 TL yapar. Oyun jetonu gibi kontör alıp gelişi güzel basıyorsunuz. Sizde kalma şansı için başkalarıyla yarışıyorsunuz. Şansa kalırsa 600 kontör varken hesabı kapattım. Bakalım paramı yatıracaklar mı?

Kivanc 8.232 Okunma

Cevaplar

  • Kivanc01 Nisan 2015

    Şerefiniz vereceğiniz konturlardan değerli idi. Şartlar ve koşullar gereği bundan mahrum bırakıldınz. Ruhunuz esir alınmıştır.

  • Madbid.com Temsilcisi13 Mart 2015

    Merhaba, Sitemizde uygulanan Şartlar ve Koşullar gereği, satın alınan ve bütünlüğü bozulan kontör paketlerinin geri ödemesi yapılamamaktadır. Kontör paketlerinin geri ödenebilmesi için hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. Hesabınız incelendiğinde 7 Şubat'ta almış olduğunuz kontör paketinizdeki 688 kontörün 165'inin kullanıldığı belirlenmiştir. Kullanmış olduğunuz kontörlerin nakit karşılığı Kazanılmış İndirim olarak hesabınıza eklenmiştir. Kazanılmış İndirimlerinizi size özel ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz teklif vermeye devam ederek kazanılmış indirimlerinizin tutarını artırabilirsiniz. Hesabınızı silmiş olduğunuz için bu işlemleri yapmak isterseniz yeniden aktive etmeniz gerekecektir. Yardımcı olabileceğimiz diğer konularla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected] eposta adresine eposta gönderebilir veya bize (0) 850 455 12 57 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Madbid Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön