17 Ekim 2016

Madame Moss Çalışanlarınız Çok Kaba!

Bugün saat 21.45 sıralarında Acity Outlet'teki mağazanıza uğradım ve kıyafetlere bakıyordum. Tam iş çıkış saatindeydi. Mağazada iki üç kişi kıyafetlere bakıp deniyordu. Bir çalışanınız yanıma gelip terbiyesiz bir şekilde ve azarlar bir ses tonuyla "mağazamız kapanıyor"" dedi ve arkasını dönüp giderken de durmadan mağazanızın diğer bir çalışanına arkamdan bir şeyler söyledi. Mağazanın kapanacağını biliyordum. Ben de çalışanınıza "farkındayım kapanacağının sıkıntı yapmayın" dediğimde diğer bir çalışanınız da gayet terbiyesiz bir şekilde bana laf yetiştirdi. Ben alacaklarımı almıştım zaten ve sadece kıyafetlere göz gezdiriyordum. Yanımdaki insanlarda kıyafetleri denemeye devam ettikleri halde çalışanınızın yanıma gelip kabaca bir şekilde (sadece beni uyarması) çok ilginç! Umarım gereği yapılır. Siz müşterilerinize bu şekilde mi muamele ediyorsunuz?

Büşra 3.445 Okunma

Cevaplar

  • Madame Moss Temsilcisi20 Haziran 2017

    BÜŞRA HANIM MERHABA , ŞİKAYETİNİZ KURUMSAL ÜYELİĞİMİZİN YENİ AKTİF OLMASI NEDENİYLE HENÜZ DEĞERLENDİRMEYE ALINMIŞTIR. YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ SIKINTI DOLAYISIYLA ÇOK ÜZGÜNÜZ TEKRARLANMAMASI İÇİN GEREKLİ UYARI YAPILMIŞTIR. KONUNUN TELAFİSİ İÇİN NE YAPABİLİRİZ.

  • Büşra17 Ekim 2016

    Bugün saat 21.45 de A city Outletteki mağazanıza uğradım ve girişteki kıyafetlere bakıyordum. Mağazanızın kapanmasına 15 dakika vardı. Kıyafet seçimimi yaptım ve arkadaşım ödemek için kasaya gitti. Bende o sırada kıyafetlere göz gezdirmeye devam ediyordum. Bir kadın çalışanınız oldukça kaba bir üslupla yanıma gelip mağazanın kapanacağını söyledi ve arkasını dönüp giderken diğer bir kadın çalışanınıza bakarak arkamdan bir şeyler söylemeye devam etti. Bende çalışanlarınıza mağazanın kapanacağının farkında olduğumu ve sıkıntı olmadığını söyledim. Çalışanlarınız gayet terbiyesiz bir üslupla bana laf yetiştirmeye devam etti.! Yanımda hala kıyafet deneyenler vardı.Onlara hiç bir şekilde bir şey demedi.Sadece bana bu şekilde davranması oldukça ilginç! Umarım gereği yapılır! Siz müşterilerinize bu şekilde mi muamele ediyorsunuz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön