Madame Coco'da Muhatap Yok!

Sevin Fatma B. |

İnternet sitesinden aldığım ürünler 10 günü geçtiği halde kargoya verilmemiş. Arıyorum, telefonlarını meşgule ayarlamışlar, ulaşmak mümkün değil; mesaj yazıyorum cevap vermeye tenezzül etmiyorlar; mail atıyorum, dönmüyorlar. Dışarıdan bakınca düzgün bir firma gibi görünüyor ama tamamen fos çıktı. Müşteriye cevap vermemek büyük kabalık. Sanırım doymuşlar, kaybedecekleri müşteri onlar için önemsiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevin Fatma B.
  26 Şubat
  17:29

  firmaya değil, ŞİKAYETVAR.com'A teşekkür ederim. gördüğüm kadarıyla şikayetlerin hepsi benim şikayetimle aynı. ŞİKAYETVAR.com'A başvurmadan sorunumuz halledilmedi. bunun için firmaya teşekkür etmeye gerek görmüyorum. ŞİKAYETVAR.com olmasaydı ne olacaktı?

 • 18 Şubat
  16:40

  Merhaba Sevin Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,