20 Aralık 2018
Yorum Yap
#11331447

Madame Coco'nun Hediye Paketini Müşteriden Daha Değerli Görmesi!

Madame Coco'dan sipariş numarası 898326466418968 numarası ile bir sipariş verdim ancak internet sitesi üzerinden vermiş olduğum sipariş sonucunda ürünlerin ayrı ayrı paketlenmesi ve poşetlenmesi (hediye olarak aldığımızdan) istemim dolayısıyla müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bana konuyla ilgili hiçbir şey yapamayacağını iletti. Bende internet üzerinden sipariş verirken hediye paketi seçeneği olsaydı ücretini öderdim ve hediye paketi olarak seçimimi gerçekleştirirdim dedim. Hanımefendi elimden bir şey gelmez diyerek geçiştirdi ne yazık ki. Bir çok sanal alışveriş sitesinden yaptığım alışverişlerimde müşteri temsilcileri ellerinden gelen her türlü kolaylığı gösterirken Madame Coco 'nun hediye paketini ve onu da geçtim naylon poşeti (henüz 1 Ocak değil) müşteriden daha değerli görmesi açıkçası garibime gitti. Bu kendilerinden yaptığım son alışveriş olacağı kesin. Ancak müşterinin talebinin uygun şartlarda değerlendirilmesi gerektiğine inanlardanım. Aldığım 3 ürünü bir kutuya basıp yollamak etik bir satış opsiyonu olmamalı. Cimrilik açısından ele alındığında kabul edilebilir gibi değil. Ücret karşılığında da olsa hediyelerimizin ambalajlanma talebi bile yerine getirilmemesi utanç verici. Firmanın bu tutumunu şiddetle kınıyorum.

Elif Elif 724 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif07 Şubat

    Ne yazık ki üzerinden aylar geçmesine rağmen Madame Coco ne tarafımla iletişime geçmiştir. Ne de yapılan ayıpları için bir özür dilemiştir. Dediğim gibi bir daha asla alışveriş yapmam

  • Madame Coco Temsilcisi21 Aralık 2018

    Değerli müşterimiz Elif hanım, Konu ilgili birime iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sevgi ve Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları