17 Nisan 2017

Madame Coco Personelinin Saygısızlığı

Bugün arkadaşım ile gittiğim Nişantaşı Madame Coco mağazasında alışveriş yaparken karşıma çıkan olay ile karşılaştım. İsimliğinde k*** yazan arkadaş yaşı 30'larda bir başka arkadaşına öyle bir bağırdı ki mağazanın ortasında arkadaşımla kulak misafiri olmadan edemedik. Şahsına hakaret mi dersiniz, çalıştığı yere ve müşterilere saygısızlık mı dersiniz. Tek kişilik beyaz çarşafı nerede bulacağımı sorduğumda sizce bu dağınıklıkta nasıl bulabilirim dedi.
Saygısız.


Ben artık şunu düşünüyorum seni nasıl burada çalıştırıyorlar? Sen böyle isen senin müdürlerin kim bilir nasıldır diye düşünmeden edemiyorum yazık çok yazık. Ayrıca mağaza o kadar dağınık ve düzensiz ki ne aradığınızı bulabiliyorsunuz ne de alacaklarınızı hatırlayabiliyorsunuz o kaos ve karmaşa içinde. Her yerde koliler ürünler yerlerde. Bir daha ne ürününüzü alırım ne de tavsiye ederim.

Tomris 4.525 Okunma

Cevaplar

  • Madame Coco Temsilcisi17 Nisan 2017

    Merhaba, Öncelikle markamıza olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Madame Coco olarak, siz ve sizin gibi değerli müşterilerimizin mağazalarımızda konforlu bir şekilde alışveriş yapmaları bizim için son derece önemlidir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek doğrultusunda çalışanlarımızı çok sayıda eğitimden geçirmemizin yanı sıra, farklı uygulamalar ile kendilerini kontrol de etmekteyiz. Fakat, zaman zaman münferit vakalarla karşılaşılabilmektedir. Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan ötürü özür diler, bizim için bir ders niteliği taşıyan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak mağazamızın bağlı bulunduğu ilgili Bölge Müdürüne bilgilendirme yapılmış olup, kendisi en kısa sürede konuyla ilgilenecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön