07 Şubat 2014

Madame Coco Faturamı Vermiyor

31.01.14 te Profilo AVM'deki Madame Coco'dan nevresim takımı aldık. Fatura makinasındaki sorundan dolayı faturamız çok soluk okunmayacak şekilde çıktı. Çalışan kişi faturayı sonra makina düzeldikten sonra yeniden çıkaracağını ve sonradan gelip alabileceğimizi söyledi. Bizde tamam dedik ve bugün 06.02.14 de Madame Coco'ya gidebildik.


Bugün gittiğimizde faturanın olmadığını ertesi gün gelseydik alabileceğimizi söyledi. Kendi makinalarındaki hatadan dolayı benim faturamı veremiyor ve bunu saklamayıp atıyorlar. Çalışan sorun yok kayıtta aldığınız gözüküyor diyor ama o zaman fatura almayalım hiç sadece kayıt yapılsın? Faturamın aslının her nerdeyse bana verilmesini rica ediyorum.

Ece 957 Okunma

Cevaplar

  • Madame Coco Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın Ece Hanım; Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizinle irtibata geçebilmemiz ve fatura bilgilerinize ulaşabilmemiz için Profilo mağazamızın Bölge Müdürü Cem Bey’ın [email protected] mail adresine faturada beyan ettiğiniz isim-soysim ve telefon numaranızı yazmanızı rica ederiz. Cem Bey size ulaşacak ve faturanızı size takdim edecektir. Yaşattığımız aksaklıktan ötürü çok özür diler, iyi günler temenni ederiz. Saygılarımızla,

  • Ece05 Mart 2014

    Madame coco dan kimse beni aramadı bile. Ne kadar kurumsal olduklarının göstergesi sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön