21 Nisan 2015
Yorum Yap
#3191006

Madame Coco 27 Mart'tan Beri Siparişimi Göndermedi

27 Mart tarihinden sp270330273 takip kodlu siparişimi hala teslim etmediler. Defalarca mail yazdım, yanıt vermediler. Bir kez telefonuma çıktılar. 15 iş gününü doldurmak gerekiyormuş. Böyle bir online çalışma şekli görmedim.


Çok başarısız buldum. 260 TL' mi 1 aydır zapt etmiş durumdalar ve ürünlerimi göndermiyorlar. Dilerseniz iptal edebilirsiniz dediler. Neden uygun fiyatla bulduğum siparişimi iptal edeyim ki?

Ahu 462 Okunma

Cevaplar

 • Ahu30 Nisan 2015

  Sayın Faruk Günay, öncelikle gecikmelerden ötürü özür dilemeniz gerekmez miydi? Ve de mağdur olan herkesin sorunlarına yanıt verdik gibi iç rahatlatan bir cümle kurmanız? Online işlemlerin ve sipariş takip sisteminin var olma sebebi daha hızlı alışveriş yapmak ve seçenekleri müşterilerin ayağına internet gibi bir ortamda daha rahatça sunmak içindir. Sizin izlediğiniz geç gönderme politikası maalesef sevilen markanızı lekelemektedir. Şahsen kendi siparişimi kişisel çabalarım, kontaklarım ve dolayısı ile en son olarak ismini vermekte çekince hissetmiyorum Can Bey sayesinde 32. günde teslim almış bulunmaktayım. Müşterilerinizi böyle uğraşılar ile meşgul etmeniz irtifa kaybetmenize neden olduğunu bilmelisiniz. Bir daha asla internet sayfanızdan alışveriş yapmayacağım. Can beye de tekrar çok teşekkürler.

 • Madame Coco Temsilcisi29 Nisan 2015

  Merhaba, Madame Coco, Türkiye'nin 50'yi aşkın şehrinde toplamda 200'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır. Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi [email protected] adresine paylaşmanızı rica ederiz. Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ÖMER FARUK GÜNAY KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ

 • Ahu28 Nisan 2015

  Firmadan hala ses yok. Merkez numaraları değişmiş 0212 267 27 51-52 numaralar kilit. Bir mağazasındaki yetkili 30-35 günde teslim ederler. Bu konuda çok şikayet aldık dedi. Kendi dükkan mallarınızın teslimini nasıl yapıyorlar dedim, hep gecikiyorlar diyerek dert yandılar. Sonuç itibari ile iade hakkına dair kısımda iptal edilmiş görünüyor, ürün hala kargoya hazırlanıyor yazıyor. Tam dolu dolu 1 ay oldu. Ne geri dönuş var ne teslim var. Ben böyle şey görmedim. Artık Tüketici mahkemesi ile sonuçlanacak.

 • Ahu22 Nisan 2015

  Bunca beklememin ardından depomuz taşınıyor, gecikmemizden ötürü özür dileriz diye mesaj atmışlar. Bu bir çözüm mü? Telafi etmek için hiçbir çaba yok.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler