16 Mart
#11725176

Klasik Madame Coco!

16 mart'da Madame Coco pizza şubesine gittim, çalışan bir tepsinin fiyatını sordum 60 TL'dedi, kasaya gittim kasadaki müdür 84 TL'dedi neyse tamam dedim alıyorum her ne kadar biri farklı biri farklı dese de. Bu sefer de ürün kasada 100 TL okudu! Şaşırdık mı hayır! Klasik sorumsuz Madame Coco. İkinci kez aynı durumu yaşadım! Ya çalışanlar işi sallamıyor ya da şirketin müşteri memnuniyetinden tüketici hakkından haberi yok. Ya ürünlerinde etiket bulamazsınız ya da üzerinde olan etiket yanlıştır gördüğünüz fiyattan vermezler size çalışanların ürünlerden haberi yok. Kısacası kandırılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz iki kez alışveriş yaptım bir daha da tövbe kapısından geçmem.

Sümeyye Sümeyye 514 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Madame Coco Temsilcisi20 Mart

    Değerli müşterimiz, Şikayetinize ilişkin tarafınıza dönüş yapılarak sorunun çözüldüğü bildirimi alınmış olup, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgi ve Saygılarımızla.

  • Madame Coco Temsilcisi17 Mart

    Değerli müşterimiz, Konu ilgili mağazanın bölge müdürüne iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sevgi ve Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları