16 Ağustos 2018
#10798855

Alsancak Madame Coco Çalışanın Kabalığı!

Alsancak Madame Coco'da çalışan F*** isimli işçi buranın marka adına zarar veriyor. Az önce annem ve kuzenimle alışveriş yaptık. Kasada ödeme yaparken yerleştirmeye çalıştığı cam ürünlerden bazılarını kırdı. Kendisiyle hiçbir konuşmamız olmadı hatta o ana kadar görmedim. Sadece sese dönüp baktım. Hışım gibi söyleniyordu. Nedense ödemeyi alan genci iterek kasaya geçti. Aldıklarımızı yere atmasını söyledi azarlayarak ters ters bakmaya ve söylenmeye devam etti.


Annem bir şeyi hediye paketi isteyince bağırdı önceden söyleyin diye. Ben de dayanamadım sen nasıl bağırırsın diye ve aramızda tartışma çıktı. Kendi sorunlarını ise yansıtan ve kurumsal bir yerde bunu fütursuzca yapan bizi koşmaktan beter eden ve alacaklarımızı almadan çıktığımız Madame Coco'dan ve elemanından şikayetçiyim. Böyle bir markanın eleman alımında daha seçici olması gerekiyor.

Dilek Dilek 1.383 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Dilek02 Eylül 2018

  Sonucu merakla bekliyorum

 • Madame Coco Temsilcisi28 Ağustos 2018

  Değerli müşterimiz Dilek hanım, Şikayetinize ilişkin tarafınıza dönüş yapılarak sorunun çözüldüğü bildirimi alınmış olup, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Dilek18 Ağustos 2018

  Ilginize teşekkür ederim bu arada ismim yeşim soyadım turbil Facebook arkadaşımın açıkmış. Bu konunun takibindeyim tekrar gittiğimde umarım gerekli uyarı ya da değişiklik yapılmış olur.

 • Madame Coco Temsilcisi17 Ağustos 2018

  Değerli müşterimiz Dilek hanım, konu ilgili mağazanın bölge müdürüne iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sevgi ve saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları